לפעילות עד הבית לחצו כאן!
  22 במרץ 2020 תושבים יקרים, בעקבות החלטת משרד הבריאות ומשרד העבודה והרווחה, הוחלט כי תגבה מחצית התשלום עבור מעונות היום וצהרוני ״מפגשים״ במהלך חודש מרץ. במידה וחשבונכם חויב ביום ראשון (22/3) בתשלום על חודש מלא, החיוב יבוטל בימים הקרובים ויועבר חיוב חדש רק על מחצית החודש.  אנו מאחלים לכם בריאות טובה, יחד נעבור כולנו את התקופה המאתגרת הזו!    שלכם ובשבילכם  רוני שני קדמיאל - מנכ

חיפוש באתר

נוער

נוער

  אגף הנוער יפעל ברוח חזון המושבה, למימוש פוטנציאל הגלום בנוער ובצעירי המושבה,תוך איתור צרכיהם של המתבגרים ועידודם והכוונתם להיות חלק משמעותי בקהילה. אגף הנוער ישים דגש על פיתות מנהיגות, התנדבות, יזמות עיסקית, על ידי יצירת מסגרות מגוונות לפעילות, צמצום פערים, חתירה למצוינות ותרומה למושבה .

  צוות אגף הנוער:

  תמר ראש- מנהלת אגף הנוער: noarmazkeret365@gmail.com חן קרייצר - רכז נוער, רכז מדצ"ים, ואחראי מועדון הנוער שבאגף.

  צעירים בשנת שירות מטעם החברה למתנסים -

  חמישה ש"ש הצטרפו השנה לקומונה במזכרת בתיה והשתלבו בפעילות האגף. בשעות הבוקר בבית הספר ובשעות אחה"צ והערב במועדון הנוער. לרשות צוות הש"ש עומדת דירה אותה שוכר המרכז הקהילתי מהמועצה.

  מטרתם היא הצמחת מסגרות מנהיגות והתנדבות לנוער ביישוב. אחת המשימות של הש"ש היא הצמחת גרעין מקומי אשר יצא לשנת שירות באגפי נוער במתנ"סים ברחבי הארץ. הש"ש אשר יפעלו במסגרת אגף הנוער משרתים את כלל הנוער במושבה.

  מועדון הנוער פתוח לפעילות חברתית חופשית:

  מועדון לבני נוער המצויד בשולחן ביליארד, פינג פונג, sony, wii, פינת שאנטי, ועוד.

  קהל יעד: כיתות ז` ומעלה

  צרו קשר:
  השלוחות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים הצהרת נגישות