צהרוני מפגשים תמיד כאן בשבילכם! צהרוני הגנים וצהרוני

חיפוש באתר

60+ הגיל הפעיל

60+ הגיל הפעיל

  מחלקת הגיל הפעיל נועדה להעשיר ולהרחיב את תרבות הפנאי של בני ה- +60 (הגיל הפעיל), לצד הרצון לאפשר לקהילה כולה להנות מנסיון החיים ומהכישורים הרבים שמביאה איתה אוכלוסיה זו, השותפה ופועלת בתכנון וביצוע כל הפרויקטים במחלקה.

  בשנת 2011 הוקמה בחברה למתנ"סים רשת ארצית חדשה: "אבי"ב"- אזרחים בוגרים יוזמים בקהילה.

  קבוצות היזמים והמתנדבים ב"מפגשים" שותפים לחזון, לערכים ולמטרות של אבי"ב ופועלים על-פיה.

  ארגון הבריאות העולמי הטמיע לפני כמה שנים את המינוח Active Ageing שמשמעותו מכלול התהליכים שיביאו לאופטימיזציה של המצב הבריאותי, ההשתתפות בחיי הקהילה והבטחון האישי, במטרה לשפר את איכות החיים עם עליית הגיל.

  הקבוצה אימצה את גישת ארגון הבריאות העולמי ותירגמה את המינוח "Active Ageing" ל- "הגיל הפעיל". זוהי רשת חברתית רב תרבותית, המעצימה את חבריה תוך קידום איכות חיים, כבוד, שייכות, העשרה הדדית, השפעה ותרומה לקהילה תוך יוזמה וחדשנות. בכך הם מהווים דוגמה לילדיהם ולנכדיהם. צוותי היזמים והמתנדבים מקבלים ליווי, תמיכה והכשרה מקצועית לאורך כל שנת הפעילות.

  לבעלי צרכים מיוחדים - הנכם מוזמנים להירשם לפעילויות המגוונות במרכז הקהילתי

  רכזת הנגישות לרשותכם לעזרה בשילוב מתאים- ששונה 050-2671813

   

  מחלקת הגיל הפעיל אחראית על מגוון תחומי פעילות:

  תרבות ופנאי - קבוצת היזמים הקהילתית פועלת בתחומי התרבות והפנאי: "קהילה מטיילת" בארץ ובחו"ל, נופשונים, הרצאות, לימודי העשרה, חוגי שירה ואמנות ומועדון ברידג`.

  ספורט – המחלקה מקדמת בשיתוף עם מחלקת הספורט חוגים יעודיים בנושאים רלוונטיים במיוחד לגיל הפעיל. החוגים מונחים על ידי מדריכים שהתמחו בהדרכת מבוגרים כגון – חוגי התעמלות שונים, פיתוח שיווי משקל, פלדנקרייז ופילאטיס, התעמלות במים, אימפרוביזציה בתנועה, טאי צ`י, ריקודי עם ומשחקי כדור שונים.

  רכזת מתנדבים - בתיה חצרוני - טלפון 9371007, ימים א`,ג`,ד` - 8:30-14:00. גיוס מתנדבים והפנייתם לגופים שונים בקהילה, תוך מתן הכשרה וטיפוח של המתנדב. לפרטים לחץ כאן.

  קהילה תומכת - רכזת: בתיה חצרוני - טלפון 9371007, ימים א`,ג`,ד` - 8:30-14:00. לפרטים לחץ כאן.

  מועדון זה"ב- הענקת סל שירותים התואם את צרכי המבוגר כגון: לחצן מצוקה, אב קהילה והטבות נוספות.

  תודות לכל עשרות המתנדבים הפועלים במחלקה למען הקהילה. דלתנו פתוחה ומזמינה כל אחת ואחד מכם להצטרף לשורותינו.

   

  צרו קשר:
  השלוחות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים הצהרת נגישות