חיפוש באתר

אירועים

חורף חם: נרקיס בהופעה

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

מלווה בלהקת נגנים מעולה כובשת נרקיס את הבמה תוך שהיא חושפת את מסע חייה המרתק הנע בין העולם החילוני לעולם הדתי, בין אשקלון, לגוש גוש קטיף , בין תל אביב להודו, בין צפת לעוטף עזה. הכנות שלה סוחפת את הקהל למערבולת של רגשות והנאה צרופה.


"פרח מוזיקלי נדיר מהסוג שמתגלה כאן אחת לכמה שנים. נרקיס היא יוצרת עם אמירה מגובשת על החיים, זמרת שיכולה לרגש, לנחם וגם להכאיב ופרפורמרית שנולדה לבמה. " ״סוף-סוף יש כאן זמרת שמתכתבת עם מקורות היהדות אבל לא ממקום מכונס אלא מתוך עוצמה ונוכחות, זמרת שלא מפחדת מהקול הגדול שלה אבל עם זה לא מאוהבת בו, כזו שמבינה שלהפקה יש תפקיד חיוני בכל התמהיל הזה.״

"נרקיס מצליחה לגשר בין העולם החילוני לדתי, עם סיפור אישי מרגש והופעה בימתית שכולה כריזמה מתפרצת" "קולה מלא בטחון היא נעה על הבמה ומחוצה לה כאילו זה היה מקומה הטבעי, היא לוקחת אותנו הצופים אל מסע אישי בציר הזמן של חייה" מן העיתונות שדות, אל תעזוב, ענני , ממה אתה בורח וגבלי הם רק חלק מלהיטיה הגדולים של נרקיס שפרצה בשנתיים האחרונות כרוח סערה אל לב הקונצנזוס הישראלי.

 המופע בתמיכת האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך

קרדיט צילום: תום עמוס

תקנון ומדיניות ביטולים למופעי היכל התרבות ע"ש אריה כספי

אין להכניס לאולם את המפורט לעיל:

מזון ומשקאות

נשק מכל סוג שהוא

עגלות ילדים

 

חל איסור לצלם בתחומי ההיכל ללא אישור רשמי מהנהלת ההיכל.

על כל באי ההיכל לעבור בידוק בטחוני ולהישמע להוראות צוות ההיכל.

הכניסה לארועי ההיכל תתאפשר מגיל 3, כל משתתף מגיל זה ומעלה, חייב ברכישת כרטיס.

 

בהיכל התרבות ע"ש אריה כספי- מתחילים בזמן!

כדי למנוע מאי נעימויות ועמידה בתורים, מומלץ להגיע להיכל התרבות כ-30 דקות לפני התחלת המופע.

המאחרים יופנו לשורות האחוריות, ע"ב מקום פנוי. לא יינתן פיצוי בגין איחור למופע!

בערב המופע ניתן לרכוש ולקבל כרטיסים למופע המתקיים באותו ערב בלבד.

 

מדיניות ביטולים:

ביטולי כרטיסים למופעים יתקבלו עד 48 שעות לפני מועד המופע, באמצעות טופס ביטול השתתפות בקישור:

לא ניתן לבצע ביטולים בטלפון או בכל אמצעי אחר, בכתב או בעל פה.

לתשומת לבכם, למופעים המתקיימים בהיכל ע"י אמרגנים פרטיים, השוכרים את האולם, אין הנהלת ההיכל אחראית על התכנים ואיכות המופע.

ביטולי כרטיסים למופעי אמרגן יטופלו ישירות מול האמרגן או מועדון ההטבות במסגרתם נרכשו הכרטיסים. הנהלת ההיכל אחראית לטיפול בביטולים וזיכויים רק לכרטיסים אשר נרכשו ישירות דרך מרכז קהילתי מפגשים.

היכל התרבות ע"ש אריה כספי שומר לעצמו את הזכות לבטל אירועים או מופעים, בערוצי התקשורת העומדים לרשותו. במקרה כזה יבוצע החזר של מלוא התשלום לרוכשים.

במקרה של דחיית אירוע או מופע, ישמרו הכרטיסים לרוכשים במקומות המקוריים אותם הזמינו. מקרי ביטול בעקבות הדחייה יבוצעו בהתאם לנהלי הביטול הקיימים.

ההיכל נוהג לתזכר את לקוחותיו בהודעת סמס בסמוך למועד קיום האירוע. עם זאת, תקלות טכניות מתרחשות מעת לעת, ואחריות הגעה ועדכון במועדי הצפייה חלות על הלקוח.

מחיר: 140
לחצו למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות
WhatsApp chat