חיפוש באתר

אירועים

"אח שלי גיבור": הקרנת סרט ומפגש עם היוצר

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

לרגל חודש פברואר יוצא מן הכלל, חודש המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים, אנו מזמינים אתכם/ן להקרנת הסרט "אח שלי גיבור", משולבת עם מפגש עם הבמאי יונתן ניר.

"אח שלי גיבור" מספר את סיפורם של צעירים ישראלים בעלי תסמונת דאון היוצאים עם אחיהם לטיול תרמילאים בצפון הודו. כל אחד מזוגות האחים נושא עימו מהבית קונפליקט לא פתור.

 המסע המאתגר מציף זכרונות ילדות, חושף את הקשיים אבל גם את רגעי הקסם שמביא איתו אח מיוחד לתא המשפחתי. על רקע נופי ההימלאיה, בליווי מוזיקה מקורית של אהוד בנאי, מסע אל ארץ רחוקה הופך למסע אל תוך הלב. מסע של התקרבות והשלמה.

צפייה בקדימון כאן

הסרט השתתף בכ-120 פסטיבלים ברחבי העולם, הפך לסרט הראשון בהיסטוריה שזכה בשני הפרסים הגדולים של פסטיבל הסרטים הבינלאומי היוקרתי והוותיק של סנטה ברברה, זכה בפרס הבמאי הבינלאומי הטוב של 2017 בפסטיבל דוקאדג' בניו זילנד, בפרס השופטים בפסטיבל בוסיפסט בבלגרד, בפרס הסרט החברתי הטוב ביותר בפסטיבל סרטי ההרים של יוטה ועוד רבים.

יונתן ניר הוא מפיק ובמאי דוקומנטרי בעל שם בינלאומי, שאחראי לכמה מההפקות המורכבות והמצליחות ביותר שיצאו מישראל בעשור האחרון ( ״הדולפין״, ״לחתוך את הכאב״, ״האיש הנעלם - הסיפור של וילפריד ישראל״).

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הכניסה לאירועי תרבות מותנית בהצגת תו ירוק.
ע"פ ההנחיות תתאפשר כניסה רק למי שהציג: תעודת מתחסן / תעודת מחלים / תוצאת בדיקת קורונה שלילית.
ההנחיות חלות על כלל הלקוחות מעל גיל 3. יש להתעדכן על כל שינוי בהנחיות אלו.

אירוע נגיש למוגבלים בתנועהאירוע נגיש למוגבלים בשמיעה
מחיר: 30
לחצו למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות
WhatsApp chat