לפעילות עד הבית לחצו כאן!
  22 במרץ 2020 תושבים יקרים, בעקבות החלטת משרד הבריאות ומשרד העבודה והרווחה, הוחלט כי תגבה מחצית התשלום עבור מעונות היום וצהרוני ״מפגשים״ במהלך חודש מרץ. במידה וחשבונכם חויב ביום ראשון (22/3) בתשלום על חודש מלא, החיוב יבוטל בימים הקרובים ויועבר חיוב חדש רק על מחצית החודש.  אנו מאחלים לכם בריאות טובה, יחד נעבור כולנו את התקופה המאתגרת הזו!    שלכם ובשבילכם  רוני שני קדמיאל - מנכ

חיפוש באתר

אירועים

מרכז קהילתי מפגשים - אתכם גם בימים קשים

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

תושבים יקרים!

 

זו שעה שמחייבת אחריות אישית מכל אחד ואחת מאתנו. הצלחת הצעדים מחייבת שותפות ואחריות הדדית ועל כולנו כקהילה מוטל למלא את חלקינו ולהישמע להנחיות. אנו כמרכז קהילתי  בשיתוף המועצה ומתנדבים נעשה כל האפשר על מנת לסייע לכל הזקוק לכך.

באשר לפעילויות המרכז הקהילתי, בהתאם להנחיות לא יתקיימו כל החוגים וכל הפעילויות כולל צהרונים ופעילות מעון היום. בימים הקרובים נוציא עדכון לגבי מדיניות החזרי כספים או חוגים בהתאם להנחיות שיתקבלו. הנושא מטופל ברמה לאומית.

כרגע אנו רק בתחילת הבנת הנושא ומשמעויותיו ומטפלים בחשוב מכל שהוא מילוי ההנחיות, שמירה על בריאות הציבור ומתן סיוע לכל חבר בקהילה הזקוק לכך.

עדכונים תוכלו לקבל  באתר המועצה ובמוקד העירוני שממשיך לפעול כרגיל וזמין לכל פניה 24/7 בטלפון 08-9371107, כמו כן באתר מפגשים ובמענה הטלפוני של מפגשים בטלפון 089371001/2/3 בין 8:00-17:00

 

מאחלים לכולם בריאות טובה וביחד נעבור כולנו את התקופה המאתגרת הזו.  

 שלכם ובשבילכם

 

  רוני שני קדמיאל  - מנכ"לית                                                חגית איסר – יו"ר ההנהלה

וצוות המרכז הקהילתי "מפגשים"                                                    וחברי ההנהלה

 

לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
 • מרכז קהילתי מפגשים מזכרת בתיה
 • שדרות אליהו 2
 • מזכרת בתיה
 • 08-9371001/2/3
 • פקס: 08-9349893
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות