חיפוש באתר

אומנויות לחימה

טאקוונדו

טאקוונדו

טאקוונדו

בית הספר לטאקוונדו ("טלקוונדו") פועל כ-20 שנה בניהולו של מאסטר טל צ'ונה (חגורה שחורה דאן 4) בעל תואר שני בחינוך גופני ורכז קורס מדריכי טאקוונדו מטעם מכון "וינגייט". ברשות בית הספר מספר סניפים ברחבי הארץ: קריית אונו, מזכרת בתיה ומאמנים בו מדריכים מנוסים בעלי חגורות שחורות. בית הספר מונה למעלה מ-300 ספורטאים, אשר מתחרים בארץ ובעולם ומגיעים להישגים מרשימים. למידע נוסף על בית הספר: www.talkwondo.co.il

קצת על טאקוונדו

הטאקוונדו היא אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי. פירוש המילה: טאקוונדו הוא "אומנות הבעיטה והאגרוף". הטאקוונדו מתאים לכל הגילאים: ילדים, נוער ובוגרים.

לילדים: גילאי 4-13. הילדים מחולקים על-פי קבוצות גיל כאשר בגילאים הרכים (4-6) העבודה מתמקדת על חיזוק העצמות, חיזוק רצועת הכתפיים והביטחון העצמי ואילו בגילאים הבוגרים יותר (8+) הדגש הוא יותר על עבודה קרבית: שיפור זריזות, אגרסיביות ודיוק.

לנוער: גילאי 13-18. בקבוצה זו נותנים דגש רב על חיזוק הגוף. ישנה עבודה רבה על יכולת טכנית ספורטיבית, יכולת טקטית, כוח מתפרץ, כושר גופני, גמישות ועבודה בצוות.

למבוגרים: גילאי 18+. בקבוצה זו אנו עובדים על כושר גופני, חיזוק השרירים, זריזות, מהירות תגובה, הגנה עצמית תוך שימת דגש על המאפיינים הייחודיים לכל אחד מחברי הקבוצה ורמתו האישית.

מאמן: טל צ'ונה - 054-7901118

talkwondo1@gmail.com

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות